All in Camp !

Witajcie! Jak to mówią integracja to podstawa. Przekonałam się o tym na  All in Camp   organizowanym przez  All in UJ.  Wspaniały we...Witajcie! Jak to mówią integracja to podstawa. Przekonałam się o tym na All in Camp organizowanym przez All in UJ. Wspaniały weekend w Poroninie na długo pozostanie  w mojej pamięci, nowe osoby w sercu, a wiedza poszerzy  horyzonty :)


Gór nie da się nie kochać. Ich  bezkres daje mi spokój, nakłania do refleksji i działania.
A działanie właśnie było głównym motywem mojego wyjazdu. W Poroninie realizowaliśmy projekty, które w przyszłości przemienią się w krakowskie eventy kulturalne, i nie tylko. 

  • Już w ten piątek Salon All in UJ z Szymonem Hołownią. Niestety wejściówek już nie zdobędziecie, ale całe spotkanie będzie dostępna z wersji video na yt. Jednym z najbardziej zapamiętanych elementów wyjazdu był wykład Błażeja Papiernika na temat sztuki bycia sobą. Opowiadał on : jak zachowywać się w sytuacjach ciężkich,o typach ludzi, które napotkamy na swojej drodze , dlaczego realizacja jest ważna, oraz o swojej przygodzie w Must Be The Music. Uwierzcie mi, że tego typu spotkania niesamowicie motywują. Widząc zapał innych, sposób w jaki opowiadają o każdej chwili swojego życia chcecie powielać ich doświadczenia. Z całego serca życzę Wam tak miło i produktywnie spędzonego czasu.Zdajecie sobie sprawę jak istotne są działania HR w organizacji? HR uświadamia nam, iż w naszej działalności najistotniejsza jest współpraca, porozumienie i poczucie przynależności do grupy. To właśnie starali się  w nas zaszczepić nasi koledzy i koleżanki z HR - u. Wszelkie gry integracyjne, plan dnia, oraz przyjazna atmosfera na wyjeździe była właśnie ich zasługą !

Na zamieszczonym niżej obrazku macie ukazaną jedną z najprzyjemniejszych zabaw integracyjnych w moim odczuciu. Speed dating przeobrażony w speed meeting by All in UJ. To zaskakujące jak wiele sygnałów werbalnych i niewerbalnych można odczytać przez minutę kontaktu z drugą osobą. 

  • Zachęcam Was gorąco do czytania książek psychologicznych. Ułatwiają nam relacje z innymi, jak i nakierowują na sposób patrzenia na świat. Do moich must have zaliczam "Kieruj swoim życiem " Wayne'a W. Dyer'a, oraz "Jesteś cudem" Reginy Brett .Zapomniałabym o najważniejszym : "Co się wydarzyło w Poroninie, zostaje w Poroninie " ;)
Kochani już niebawem nowy post, śledźcie social media !


You Might Also Like

0 komentarze

Follow Me On Instagram

Flickr Images